Jak na to, neboli k čemu tento web

V seznamu lidí jsem a chci se podívat na své údaje, případně je opravit, ale neznám uživatelské jméno a heslo

Najděte se, prosím, v seznamu lidí. Klikněte si na svůj řádek a potom na "Zaslat zapomenuté přihlašovací údaje" a dostanete je okamžitě e-mailem. Pokud ne, máme na Vás špatnou adresu. V tomto případě napište na kub@sdh.cz.

Jsem členem SDH, ale v přehledu nejsem

V přehledu jsou jen ti členové, o kterých máme k dispozici relativně úplnou adresu. Přihlašte se, prosím jako nový člen a zaškrtněte políčko člen SDH. V tomto případě jde jen o úpravu a doplnění údajů o stále platném členství.

Jsem v seznamu lidí, ale členem SDH nejsem

Máme Vaše údaje ze zdrojů, ze kterých vyplývá, že se o duchovní hudbu zajímáte. Může se to týkat některých členů jednoty Musica Sacra nebo účastníků jednotlivých ročníků letní školy duchovní hudby Convivium. V tom případě, pokud neznáte přihlašovací údaje, napište o ně na výše zmíněné adresy. Pak si, prosím upravte své údaje. Můžete tímto podat členskou přihlášku (zaškrtnutím políčka Jsem členem SDH) nebo si jen objednat časopis Psalterium, případně projevit nezájem o obojí.

V seznamu lidí nejsem a chtěl bych se stát členem SDH nebo jen objednat časopis

Vyplňte, prosím, vstupní formulář, nezapomeňte na počet objednávaných výtisků. Zaškrtněte políčko Jsem členem SDH. V případě, že zaškrtáváte políčko o členství poprvé, je to považováno za přihlášku, která bude při nejbližší výborové schůzi projednána. Pokud bude přihláška zamítnuta, budeme Vás kontaktovat a vysvětlíme důvody, které k zamítnutí vedly.

Máte vážný problém s umístěním svého jména na tomto webu?

Kontaktujte mě na adrese kub@sdh.cz a určitě to nějak vyřešíme k vaší spokojenosti.